O nas

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy „Nafta-Med” powstał na bazie Zakładowego Ośrodka Medycyny Pracy w wyniku restrukturyzacji Sanockiego Zakładu Górnictwa Nafty i Gazu w Sanoku.

Jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym w dniu 28 grudnia 2000 r. pod numerem: 0000106231. W rejestrze Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie został zarejestrowany niepubliczny zakład opieki zdrowotnej w dniu 12 czerwca 2001 r. pod numerem 18-00444. Siedziba Spółki znajduje się w Sanoku ul. Daszyńskiego 20a.

W dniu 1 lipca 2001 r. Ośrodek „Nafta-Med” rozpoczął działalność statutową, która polega na świadczeniu usług medycznych. Początkowo świadczono usługi tylko pracownikom PGNiG SA oddział w Sanoku, oraz w filii spółki w Przemyślu.

Z czasem, gdy podpisano kontrakt z Podkarpacką Kasą Chorych na refundację świadczeń medycznych, z usług rehabilitacyjnych i stomatologicznych zaczęli korzystać również mieszkańcy Sanoka i okolic.

W 2014 r. ośrodek w Przemyślu oddzielił się od spółki i podjął własną działalność.

Obecnie Ośrodek „Nafta-Med” w Sanoku kontynuuje kontrakt z NFZ w Rzeszowie na usługi rehabilitacyjne i stomatologiczne. Wykonuje szeroko pojęte usługi medyczne związane z opieką pracujących zgodnie z Kodeksem Pracy i Ustawą o służbie medycyny pracy dla wielu zakładów pracy województwa podkarpackiego. Ponadto wykonuje badania diagnostyczne: laboratoryjne (pełny zakres badań), EKG, radiodiagnostykę stomatologiczną (zdjęcia pojedynczych zębów i panoramiczne).

Od 25.08.2009 r. wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością według normy PN-EN ISO 9001:2001 w zakresie świadczenia usług medycznych: diagnostyki, rehabilitacji, lecznictwa ambulatoryjnego i medycyny pracy.

Przedsiębiorczość, dynamika rozwoju, rentowność, jakość i solidność usług, dbałość o pracownika – to niektóre kryteria oceny naszego Ośrodka. Oceniając nasz wniosek, Kapituła PNG przyznała naszej firmie pierwsze wyróżnienie w konkursie: „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2010 oraz 2011, w kategorii małych firm.

Od listopada 2011 roku realizujemy nową usługę w ramach Certyfikowanego Ośrodka Medycyny Podróży. Są to szczepienia, porady, zalecenia dla osób planujących podróże zagraniczne.

Od 2012 r. świadczymy usługi medycyny pracy w placówce w Brzozowie.

Udostępnij