o nas

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy „Nafta-Med” powstał na bazie Zakładowego Ośrodka Medycyny Pracy w wyniku restrukturyzacji Sanockiego Zakładu Górnictwa Nafty i Gazu w Sanoku.

Jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością został zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym w dniu 28 grudnia 2000 r. pod numerem: 0000106231. W rejestrze Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie został zarejestrowany niepubliczny zakład opieki zdrowotnej w dniu 12 czerwca 2001 r. pod numerem 18-00444. Siedziba Spółki znajduje się w Sanoku ul. Daszyńskiego 20a.

W dniu 1 lipca 2001 r. Ośrodek „Nafta-Med” rozpoczął działalność statutową, która polega na świadczeniu usług medycznych. Początkowo świadczono usługi tylko pracownikom PGNiG SA oddział w Sanoku, oraz w filii spółki w Przemyślu.

Z czasem, gdy podpisano kontrakt z Podkarpacką Kasą Chorych na refundację świadczeń medycznych, z usług rehabilitacyjnych i stomatologicznych zaczęli korzystać również mieszkańcy Sanoka i okolic.

W 2014 r. ośrodek w Przemyślu oddzielił się od spółki i podjął własną działalność.

Obecnie Ośrodek „Nafta-Med” w Sanoku kontynuuje kontrakt z NFZ w Rzeszowie na usługi rehabilitacyjne i stomatologiczne. Wykonuje szeroko pojęte usługi medyczne związane z opieką pracujących zgodnie z Kodeksem Pracy i Ustawą o służbie medycyny pracy dla wielu zakładów pracy województwa podkarpackiego. Ponadto wykonuje badania diagnostyczne: laboratoryjne (pełny zakres badań), USG, EKG, radiodiagnostykę stomatologiczną (zdjęcia pojedynczych zębów i panoramiczne).

Od 25.08.2009 r. wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością według normy PN-EN ISO 9001:2001 w zakresie świadczenia usług medycznych: diagnostyki, rehabilitacji, lecznictwa ambulatoryjnego i medycyny pracy.

Przedsiębiorczość, dynamika rozwoju, rentowność, jakość i solidność usług, dbałość o pracownika - to niektóre kryteria oceny naszego Ośrodka. Oceniając nasz wniosek, Kapituła PNG przyznała naszej firmie pierwsze wyróżnienie w konkursie: „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2010 oraz 2011, w kategorii małych firm.

Od listopada 2011 roku realizujemy nową usługę w ramach Certyfikowanego Ośrodka Medycyny Podróży. Są to szczepienia, porady, zalecenia dla osób planujących podróże zagraniczne.

Od 2012 r. świadczymy usługi medycyny pracy w placówce w Brzozowie.


Dni i godziny pracy: Sanok:od poniedziałku do piątku od godz.7.00 do 14.30Aktualności


RTG zębów

Wznawiamy wykonywanie RTG zębów:
pojedyncze i panoramiczne. Badania wykonywane są w poniedziałki i środy w godz. 15:10-17:10

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA

Zapraszamy na stronę internetową Pracowni Psychologicznej. Więcej informacji o nowych usługach na www.psycholog.naftamed.pl

WYNIKI BADAŃ ON-LINE

Wyniki badań laboratoryjnych są dostępne on-line w zakładce Laboratorium Analityczne, po wciśnięciu przycisku POBIERZ WYNIK i wpisaniu PIN otrzymanego podczas rejestracji w laboratorium

RODO

Naftamed stosuje zasady przetwarzania danych osobowych zgodnie z rozporzadzeniem PE i Rady UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r (RODO)

ZATRUDNIMY !

Zatrudnimy diagnostę laboratoryjnego i technika analityki medycznej

BADANIA PSYCHOLOGICZNE

osób posługujących się bronią, pracowników ochrony, sędziów i inne wymagające orzeczeń psychologicznych na podstawie Ustawy o broni i amunicji - WIĘCEJ TUTAJ

NOWOŚĆ !

Pierwsze na Podkarpaciu poradnictwo psychologa
– specjalisty psychodietetyka.

Zobacz

Szczepienia przeciw grypie w sezonie 2020/2021

W sezonie bieżącym „Nafta-med” sp. z o.o. proponuje Państwu najlepszą i najbardziej skuteczną , znaną na polskim rynku szczepionkę :VAXIGRIP firmy Sanofi Pasteur.
Usługa szczepienia obejmuje:
- koszt szczepionki,
- badania lekarskiego,
- wykonania iniekcji.

Placówka w Brzozowie

Od kwietnia 2012 roku Spółka „Nafta-Med” świadczy usługi z zakresu medycyny pracy w placówce w Brzozowie


Certyfikowany Ośrodek Medycyny PodróżySystem zarządzania jakością według normy PN-EN ISO 9001:2001

Wyróżnienie !


Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2010 i 2011